Nasze gokarty

W ICF Karting posiadamy aż 17 gokartów, które przystosowane są do potrzeb naszych Klientów. Od najszybszych modeli HammerHead firmy Carolli, dające niesamowite przyjemności z jazdy, po dwuosobowe, bezpieczne gokarty dla rodziców ze swoimi pociechami. 

Wybraliśmy model „HammerHead” szwedzkiej firmy Caroli. To najszybszy model do kartingu halowego dostępny na podobnych torach w naszym regionie. Są dostosowane do jazdy przez młodszych, nawet 6-letnich użytkowników.

W pełni zabudowana karoseria, anty-uderzeniowa sprężyna kierownicy gwarantują bezpieczną jazdę, a regulowane siedzisko, oparcie i kierownica zapewniają komfort jazdy i wygodę prowadzenia.

Nasze gokarty to 10 koni mechanicznych, 270 cm3 pojemność silnika i 50 – 60 km na godzinę na otwartym torze.

10 koni mechanicznych

270 cm3 pojemności silnika

50-60 km na godzinę

GokartyMAŁE

Mini Hammerhead – gokart przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia, podobnie jak większe karty, są w pełni zabudowane karoserią, anty-uderzeniowa sprężyna kierownicy gwarantują bezpieczną jazdę, a regulowane siedzisko, oparcie i kierownica zapewniają komfort jazdy i wygodę prowadzenia.

Małe karty to:

  • E6 koni mechanicznych

GokartyPODWÓJNE

Jest to specjalny model gokarta „2p” przeznaczony dla 2 osób, wyposażony jest w 2 punktowe pasy bezpieczeństwa. Podwójny gokart posiada taki sam silnik jak „stinger”.

Idealnie nadaje się do jazdy rodzica z dzieckiem, które nie może samodzielnie jeździć na gokarcie.