Tor kartingowy ICF KARTING

Tor ICF Karting to pierwszy tego typu tor kartingowy w Rzeszowie, który posiada nawierzchnię asfaltową. Nie ograniczają nas warunki atmosferyczne, bo ścigamy się głównie na hali.

Tor ICF Karting to pierwszy tego typu tor kartingowy w Rzeszowie o nawierzchni asfaltowej. Jego największą zaletą jest fakt, że nie ograniczają nas warunki atmosferyczne, bo ścigamy się głównie na hali. Mamy do dyspozycji aż 2000 m2 powierzchni halowej oraz 1600 m2 części otwartej co łącznie daje nam całkowitą długość toru równą 600m.

Tor kartingowy został zaplanowany tak, by dostarczyć emocji wymagającym kierowcom i odwagi tym, którzy przygodę z kartingiem dopiero zaczynają. Przygotowaliśmy dla Was kilka odcinków prostych i trochę zakrętów. Nuda na torze Wam nie grozi! 

2000 m2 powierzchni halowej

1600 m2 powierzchni otwartej

600 m całkowitej długości toru

Na naszym torze kartingowym nuda Wam nie grozi!

Zapraszamy siedem dni w tygodniu. Do Waszej dyspozycji jest aż 17 gokartów w pełni dostosowanych do potrzeb i umiejętności kierowcy.

  • E11 dużych
  • E5 przeznaczonych dla najmłodszych kierowców
  • EJeden podwójny dla rodziców z dziećmi

Na miejscu jest rówież fachowa kadra, która zawsze chętnie pomoże. Posiadamy własny parking, więc wsiadając w naszą mini-furę nie musicie martwić się o swoją.